Azeroth Avengers forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azeroth Avengers forum

Forum guildy Azeroth Avengers na serveru Drak'thul
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Fable / Hunter 80lvl

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fable
Hated
Fable


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 20. 11. 08

Fable / Hunter 80lvl Empty
PříspěvekPředmět: Fable / Hunter 80lvl   Fable / Hunter 80lvl Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 5:46 pm

1. Vaše křestní jméno a věk. (popř. odkud pocházíte)
Martin, 16 rokov
2. Kolik máte času na raidování, jste ochoten se přizpůsobit? (kolik dní v týdnu a které dny, od-do)
Času mám dosť, hrávam od 14:00 do 18:00 ale ak by sa raidy chodili v čase, kedy by som tu nebol dalo by sa zariadiť aby som tu bol po 18:00
3.Jaké máte zkušnosti s raidováním před a po BC??
Pred BC bohužial žiadne(ale tie raidy sa mi aj tak páčia najviac) a v BC toho tiež moc nie je. Ale viem, čo mám v raidoch robiť, aká je moja úloha, ak nie som online väčšinou hľadám na fóre wowheadu a rôznych podobných rôzne taktiky, ... Nemám problém "naštudovať" si taktiky na bossov a pozrieť si aj nejaké to video.
4. jaký máte eq, zkuste si ho obhájit + link na armory
EQ momentálne q rewardy z Northrendu a z LW ale to hádam nie je na mojom lvl podstatné. Na 80 si nájdem to najlepšie, čo sa bude dať.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Fable
5. Jaké máte talenty, jste ochoten si je kvůli raidu a prospěchu guildy změnit?
Mám BM a vždy som bol BM. MM ani Survival mi nejako nesedí, BM mi vo všetkom vyhovuje. Nerád by som ich menil ale ak by ste to odo mňa požadovali nemám problém.
6.Vaše předchozí guildy, proč jste odešel / byl vyhozen ?
Touch of the Sin. Teraz v nej ešte som ale ak by ste ma prijali, kedykoľvek odtiaľ odídem. Dôvod je absolútna neaktivita hráčov. Čo ma ale najviac naštvalo bola ignorácia toho, čo je na webovej stránke, o ktorú som sa staral(http://www.touchofthesin.wz.cz/). Ak som mal na nich nejaké otázky nikto nič nepovedal, proste v tej guilde to nemá zmysel.
7. Proč jste si vybral naši guildu a čím si myslíte že můžete být pro guildu prospěšný?
Hľadal som nejakú aktívnu guildu, v ktorej nie sú absolútne lamce a aj sa v nej bude niečo diať. Kamoš z hry k vám prestúpil a hovorí, že u vás je to o niečom inom ako v TotS.
8. Napište něco málo o vás.
Tak WoW hrám jeden rok, do septembra len na freečkach až som sa uvedomil a išiel na ofi. Som absolútne zameraný na PvE, PvP nemám rád, išiel som na Drak'Thul lebo sú tu samí Slováci alebo Česi. Za equipom sa nehrniem nepotrebujem mať prvý nejaké T sety skôr si hru užívam. Odkedy sú achievementy sa pokúšam o The Loremaster a What A Long, Strange Trip It's Been. To ale neznamená, že budem radšej robiť low lvl questy na achievement ako by som išiel na raid ak by to bolo potrebné. Ďalej čo je asi zaujímavé - baví ma farmenie, či už primalov(alebo skôr teraz eternalov), leatherov(mám skinning a LW) alebo čohokoľvek iného čo dropuje a netreba na to inú profesiu ako Skinning a LW. K tomu mám fishing, čo ma tiež baví, cooking aj FA. No to hádam stačí nejako som sa rozpísal...


Naposledy upravil Fable dne Thu Nov 20, 2008 11:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Fable / Hunter 80lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fable / Hunter 80lvl   Fable / Hunter 80lvl Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 7:24 pm

Zdravím tě mladý huntere,

vážím si tvé snahy a ochoty napsat přihlášku ikdyž zatím nejsou povinné, mile mne to překvapilo. Co se týče věku no jsi docela mladý, ale podle vyjadřování jsi rozumný.
Ostatně ja si nemám zrovna co vyskakovat Smile

První problém který tu vidím je čas, kdy můžeš hrát jsme PVE guilda raidujeme od 19:00 do 0:00 minimálně, moc guild co raiduje do 18:00 není.
Sice jsi psal že by si mohl i pozdějí, ale nevím zda v časovém rozmezí, kdy mame raidy.

Fable napsal:

Hľadal som nejakú aktívnu guildu, v ktorej nie sú absolútne lamce a aj sa v nej bude niečo diať.
samí Slováci alebo Česi. Za equipom sa nehrniem nepotrebujem mať prvý nejaké T sety skôr si hru užívam. Odkedy sú achievementy sa pokúšam o The Loremaster a What A Long, Strange Trip It's Been. To ale neznamená, že budem radšej robiť low lvl questy na achievement ako by som išiel na raid ak by to bolo potrebné.

Tady me trošku mateš, hledáš aktivní guildu ale dáš raději přednost dělání low lvl questu před raide, z toho teď nevím co vlastně chceš Smile Nikdo se nezaručí že během pár wipů na proggressu se sebereš a odejdeš dělat questy do Mulgore.

Niméně je tady neutrální rank pro lidi co nechodí raidy, nebo jsou sváteční PVPčkaři nebo taky přítelkyně aktivních hráčů. ALe nepočítej že by si sej en tak dostal na nějaký progress či brzkou farmu.

Co se tyce zkusenosti no. . . koukani na obrazky a videa neni vse, "nazivo" je to pak nekdy uplne jine Smile

Uvidím co ostatní a co mi ještě napíšeš k tvému hracímu času.

K equippu nebudu nic říkat afro ALe jinak za přihlášku velké +


Naposledy upravil Woodie dne Thu Nov 20, 2008 7:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Fable / Hunter 80lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fable / Hunter 80lvl   Fable / Hunter 80lvl Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 5:07 am

mensi error z me strany postni si chtel sry Smile
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Fable
Hated
Fable


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 20. 11. 08

Fable / Hunter 80lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fable / Hunter 80lvl   Fable / Hunter 80lvl Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 4:27 pm

Tak teda ešte raz
citace :
Tady me trošku mateš, hledáš aktivní guildu ale dáš raději přednost dělání low lvl questu před raide, z toho teď nevím co vlastně chceš Smile Nikdo se nezaručí že během pár wipů na proggressu se sebereš a odejdeš dělat questy do Mulgore.
Toto si si musel zle prečítať, píšem tam, že si achievementy robím ale ak by bolo potrebné ísť do raidu samozrejme dám prednosť raidu pred questami.

Čo sa týka času, do 00:00 je predsa len moc, ale ak by sa išlo niečo, čo nebude na dlho tak by som išiel. Ako som písal equip pre mňa nie je ani taký podstatný. Nie som ten typ, čo by zrovna chcel za každú cenu progressovať, ale na druhú stranu nemám problém skušať nový raid a wipovať.

citace :
Co se tyce zkusenosti no. . . koukani na obrazky a videa neni vse, "nazivo" je to pak nekdy uplne jine Smile

Tak toto je mi úplne jasné, ale lepšie je aspoň vedieť o čo ide, ako sa pred bossom spýtať na to, aké ma spelly

citace :
Niméně je tady neutrální rank pro lidi co nechodí raidy, nebo jsou sváteční PVPčkaři nebo taky přítelkyně aktivních hráčů. ALe nepočítej že by si sej en tak dostal na nějaký progress či brzkou farmu.

Toto by mi v podstate tiež neprekážalo. Mne by stačilo mať equip z raidov až keď už tam budete len chodiť na Emblem of Heroism a itemy by ste disenchantli. Ak sa teda pýtate na čo by som bol v guilde dobrý, tak by so mohol napríklad pred raidami zásobovať hračov jedlom s cookingu alebo farmiť itemy na výrobu, proste čokolvek takéhoto typu.
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Fable / Hunter 80lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fable / Hunter 80lvl   Fable / Hunter 80lvl Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 5:32 pm

No počíttej s tím že raidy se chodí nejméně do těch 0:00. Max až později až si tam budou chtít lidi jen pro emblemy jak říkáš.

<!ěščřžýáíé was not found!>
Jestli teda neva , delal bys spis maskota guilde, na raid buh vi kdy Smile
Pokud tu chces kvuli kamosovi, tak np a napis si o inv ingame. Me, nebo nekomu kdo te posle dal.

/lock
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Sponsored content





Fable / Hunter 80lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fable / Hunter 80lvl   Fable / Hunter 80lvl Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Fable / Hunter 80lvl
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Spasithor / Hunter 80lvl
» Elrion/Paladin/80lvl
» Nickes / Mage 80lvl Fire
» Coraine / Druid 80lvl Feral
» Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Azeroth Avengers forum :: AA - Drak'thul :: Přihlášky-
Přejdi na: