Azeroth Avengers forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azeroth Avengers forum

Forum guildy Azeroth Avengers na serveru Drak'thul
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Zulagaar
Anonymní




Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 10:23 pm

1. Vaše křestní jméno a věk. (popř. odkud pocházíte)

Ahoj, jmenuju se Sebastian, je mi 16 let a sem ze Stochova což je kousek od Kladna

2. Kolik máte času na raidování, jste ochoten se přizpůsobit? (kolik dní v týdnu a které dny, od-do)

Na raid můžu jít prakticky každý den když o něm vim předem, akorát ve středu přijíždim ze školy až kolem 6, ale ani to by neměl být takový problém, v úterý sem na PC cca od 5-ti a ostatní dny kolem 4 hodiny

3.Jaké máte zkušnosti s raidováním před a po BC??

Na Drak'thulu (vlastně celkově na ofi) hraju teprve od větna takže zkušenosti s WoW raidy sice mam, ale když se to ted dává v 5-ti lidech tak už to neni ono. Z tBC mam zkušenosti s KZ, GL, ML, TK, SSC a BT, ve WotLK sem byl zatim jen Vault of Archavon a Obsidian Sanctum HC

4. jaký máte eq, zkuste si ho obhájit + link na armory

EQ mam většinou modrý z různých instancí a jinak pár věcí ještě ze 70 a z Archavona mam 10-man T7 legy, ale ted o prázdniny se pořádně vrhnu na dungy atd. (teď na to vůbec nebyl čas, je před vánocema a ve škole stále písemky, školní akce a tak, šak to znáte) a konečně naberu nějakej lepší EQ. Link na armory Arrow

5. Jaké máte talenty, jste ochoten si je kvůli raidu a prospěchu guildy změnit?

Jsem combat rogue (10/56/5), ochoten změnit si talenty bych byl, i když asi ne moc rád, protože muj aktuální build mi víceméně vyhovuje (i když si nejspíš v blízký době pár talnetů obměnim, no uvidiíme)

6.Vaše předchozí guildy, proč jste odešel / byl vyhozen ?

Od května do minulého týdne sem byl člen guildy Controverz, která se teď, bohužel, úplně rozpadá, proto sem leavnul, jelikož bych rád progressoval WotLK, zvlášť když sem od jeho úplného začátku na Drak'thulu. Teď, jak si asi všimnete na armory, jsem člen začínající guildy Night Hunters, šel sem tam s tím, že se nabere dostatek členů na 10-man Naxxramas, který následně začneme progressovat, ale jaksi se tak neděje a já bych rád, jak sem psal výše, progressoval raid instance

7. Proč jste si vybral naši guildu a čím si myslíte že můžete být pro guildu prospěšný?

Tuto guildu sem si vybral proto, že je tu několik lidí co znám -- Woodie, kterého znám prakticky od svého prvního (free) serveru, což je skoro 3 roky zpátky. Greamera znám z doby, kdy jsem společně s ním a i Woodiem hrál za alianci (jo, stydim se xD) a byli jsem ve stejnojmenné guildě. Dále znám Exidru, se kterým jsem byl v Controverz -- ale také pro to, že (jak sem psal už výše) chci pořádně začít progressovat. Prospěšný bych mohl být díky faktu, že hraji aktivně a díky tomu, že mám zkušenosti z mnoha instancí

8. Napište něco málo o vás.

Studuju na 8-mi letém gymnáziu na Kladně, sem ve druháku a doufam, že už se konečně dožiju maturity a vypadnu xD Jinak mam rád WoW a vše co se kolem Warcraftu točí, přírodu, středověk a divokej západ Razz
Návrat nahoru Goto down
Zulagaar
Anonymní




Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 10:25 pm

Koukam že link na armory se mi sem nehodil a ted dělaj na armory aktualizace nebo tak něco, tak ho sem postnu zítra
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 11:38 pm

Je to lhář, já bych ho nebral... hned první lež že hrál sou mou za alíky....

Já a alík? pche takový výmysly... navíc v té době woodie neexistoval Very Happy

btw středověk wow a divokej západ to mi nejde k sobě Very Happy
a za dalsi mas napsany od kd muzes raidovat coz je nam naprd kdyz nevime do kdy.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 34
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Zulagaar   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 11:48 pm

Zdravím Sebatiane, tak začnu asi tak:

-Přihlaška je přimo excelentní to tleskam sice barvičky by neuškodili ale je pekna
-Věk je snad takovy prumer a dle přihlašky vypadaš na rozumneho človeka
-Zkušenosti dle repky a toho že jsi přeskočil MH počitam že BT sis kouknul až po nerfu ale to neni nejaka jakože chyba jenom sem všimavej i tak aspon nejaky zkušenosti se cenej
-Na equipu by chtelo více zapracovat projit si par HCček a Emblem itemy
-To že si hral za aliky je fakt hruzostrašne Razz
-Že se znaš s Woodiem ti nejak nepomuže protže ehm ehm Razz
-Je stop stav rogun,pokud by jsme te vzali tak by ste bojovali o misto v raidu jelikož se rozjiždi 25tka tak bys i možna šanci mnel dve 25tky asi nebudou Razz

Dobry ja sem PRO nechame se vyjadřit ostatni ale stejnak ani 5x proti asi nepomuže proti woodiemu Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 5:08 pm

Ahoj, příhláška kvalitní, věk postačující, zkušenosti nějaké máš máš.
Pokud se ještě někde doslechnu nebo dočtu do kolika můžeš raidovat ve všední dny jsem PRO.
Návrat nahoru Goto down
Zulagaar
Anonymní




Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 6:05 pm

Ano Woodie, neexistoval, byl to Blazy Razz

Slibovaný link na armory je zde -

O všední dny můžu raidovat od těch +- 6-ti hodin, akorát v tu středu by to moh být problém. O víkendu můžu většnou pořád.

A abych udělal radost přidávám i barvičky xD
Návrat nahoru Goto down
Zulagaar
Anonymní




Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 6:06 pm

Neee nic se neukazuje Sad že by to bylo tim že nejsem registered? xD
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 6:14 pm

Ty lamo ale my se ptame do kolika Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Zulagaar
Anonymní




Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 6:21 pm

Hh sorry, právě sem přijel ze školy a sem ještě rozespalej xD
No na raidech s Controverz většinou nebyl problém hrát až do doby než se to rozpustilo což bylo někdy i kolem 2. hodny ráno, jinak by to do půlnoci neměl bejt problém
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 6:27 pm

No konečne to z tebe vypadlo Very Happy...
Kdyz připočtu pracanta Immortala, který zaspává na raidy, tak tu budete 4 roguny, z toho 3 aktivní, hold jestli ti nevadí, že si tu budete navzájem vyškrábavat oči, tak si napiš o invite in-game.

Konkurence musí být afro

PŘIJAT

/Locked
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Sponsored content





Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat   Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pipinocka/Rogue/80
» Mattik / Rogue 80
» Fable / Hunter 80lvl
» Spasithor / Hunter 80lvl
» Elrion/Paladin/80lvl

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Azeroth Avengers forum :: AA - Drak'thul :: Přihlášky-
Přejdi na: