Azeroth Avengers forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azeroth Avengers forum

Forum guildy Azeroth Avengers na serveru Drak'thul
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 zombac/shadow priest/80

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Zombac
Anonymní




zombac/shadow priest/80 Empty
PříspěvekPředmět: zombac/shadow priest/80   zombac/shadow priest/80 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 4:33 pm

1. Vaše křestní jméno a věk. (popř. odkud pocházíte)
Jmenuju se Jirka.je mi 28let

2. Kolik máte času na raidování, jste ochoten se přizpůsobit? (kolik dní v týdnu a které dny, od-do)
pokud nejsem v práci tak hraju skoro pokaždý.takže na raidy jsem schopnej se přizpůsobit...cas a dny nebudu uvadet z duvodu prace ve 12hodinovem provozu(do konce roku pak 8hodinovy)takze je to ruzne

3.Jaké máte zkušnosti s raidováním před a po BC??
KZ, ZA, GL, ML a pred dadiskem jsem byl i v MH a TK

4. jaký máte eq, zkuste si ho obhájit + link na armory
jinak eq je asi nic moc ptz sem 80asi 5 dni

5. Jaké máte talenty, jste ochoten si je kvůli raidu a prospěchu guildy změnit?
talenty mam v shadow od patche kdy zrusili bonus healing jinak sem byl healer...chtel bych bejt shadow ale ................

6.Vaše předchozí guildy, proč jste odešel / byl vyhozen ?
zacinal sem v gilde Lemmings z ktere sem odesel ptz sem si dal pauzu. Pak sem byl v gilde Wild Hogs ze ktere sem odesel vcera.byl sem tam jako dps nepotrebnej

7. Proč jste si vybral naši guildu a čím si myslíte že můžete být pro guildu prospěšný?
vasi gildu sem si vybral ptz sem videl ze hledate dps a jestli budu pro vas prospesny opravdu nevim Smile

8. Napište něco málo o vás.
WoW sem zacal hrat hned jak vysla zakladni hra a to za alianci.v lete 2007 sem zjistil ze kamaradi ze stejneho mesta hraji za hordu tak sem nevahal a smazal sem postavu (take priesta)a zacal se lvlovat hordaka Smile jinak mam pritelkyni,pracuju,sportuju.......zajdu i na pivko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

zombac/shadow priest/80 Empty
PříspěvekPředmět: zombac/shadow priest/80   zombac/shadow priest/80 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 4:48 pm

DEAD POST

PRO


Naposledy upravil Smaler dne Mon Dec 01, 2008 5:03 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Xeroman
Class Leader



Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 28. 11. 08

zombac/shadow priest/80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: zombac/shadow priest/80   zombac/shadow priest/80 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 4:54 pm

S tim bych si dovolil nesouhlasit, ohledne tech SP. Tzunade, mel vcera problem z netem, a nevedelco s tim je, a zrovna v tu chvili se nas SP hodil rekl bych dost.. Pak tu mame jeste jednoho SP, ale o tom sem neslysel zhola nic, nevidel sem ho ani jednou na raidu, ani zadny posty na foru nic.. A pokud se bude startovat R2 tak si myslim ze 2sp je malo na guildu.
Tvoje prihlaska se mi aj libi, a myslim ze ams co chceme.
Ja jsem Pro
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

zombac/shadow priest/80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: zombac/shadow priest/80   zombac/shadow priest/80 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 5:01 pm

Smaler a co si to měl dneska prosimtě za materiál dneska?

Milý jirko s aktivními SP se tu máme takto.
Tzunade skilled hráč aktivní bouhžel ho nějak zlobí internnet zrovna když to nejméně potřebuje. Takže to s ním zatím nijak růžově nevypadá.
Vlasy hrál aktivně dokud expil, teď nějak jeho aktivita ustála, říkal něco o L í žování ... ale na fóru nic nevidím.

Co se mi libí tak po dlouhé době lepší přihláška a umí česky

Zatím by jsi tu patřil mezi ty starší, kdyby jsi měl náhodou probémy s pubertalními výlevy smalera tak mi whispni ingame.

nevím kde si vyčetl kdy tady jirka může raidovat když to ani nemůženapsat kdy je v práci)
a ty 2 aktivní SP taky nevím kde jsi nabral.. Takže za mě určitě PRO,
holy teď sice potřebujem jako sůl, ale hrej to co tě baví.

btw: taky jsem byl nějakou dobu v Lemmings. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

zombac/shadow priest/80 Empty
PříspěvekPředmět: zombac/shadow priest/80   zombac/shadow priest/80 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 6:20 pm

Nato že sem mnel špatne informace se předevšim omlouvam a myslim že jsme všichni za jedno ted lol!

PŘIJAT - LOCKED

Napiš si o inv in-game /w Smaler nebo /w Woodie
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zombac/shadow priest/80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: zombac/shadow priest/80   zombac/shadow priest/80 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zombac/shadow priest/80
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hiit Priest 62lvl

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Azeroth Avengers forum :: AA - Drak'thul :: Přihlášky-
Přejdi na: