Azeroth Avengers forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azeroth Avengers forum

Forum guildy Azeroth Avengers na serveru Drak'thul
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Scratik Mage 80

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Scrat
Hated



Poeet p?íspivku : 12
Age : 28
Registration date : 14. 12. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 2:16 pm

1. Vaše křestní jméno a věk. (popř. odkud pocházíte)
Jmenuji se Jakub a je mi 13 let, jsem z Prahy afro

2. Kolik máte času na raidování, jste ochoten se přizpůsobit? (kolik dní v týdnu a které dny, od-do)
Tak raidovat můžu denně od 15:00 až 23:00 Přispůsobit? Do určité míry ano Smile

3.Jaké máte zkušnosti s raidováním před a po BC??
Před BC jsem vůbec neraidoval Cool a po BC moc ne protože hned jak jsem dodělal 70 vyšlo WotLK Very Happy jen sem párkrát zašel KZ

4. jaký máte eq, zkuste si ho obhájit + link na armory
Eq mam full modrý Smile + asi 3 epiky (armory - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Scratik )

5. Jaké máte talenty, jste ochoten si je kvůli raidu a prospěchu guildy změnit?
Talenty teď jedu arcane. Ano, jsem ochoten si je změnít.

6.Vaše předchozí guildy, proč jste odešel / byl vyhozen ?
Defilers Clan, odešel jsem protože se tam vytvořil jakýsi 10 man raid team, který non-stop raidoval a ostatni lidi mohli chodit akorát tak s pugem.

7. Proč jste si vybral naši guildu a čím si myslíte že můžete být pro guildu prospěšný?
Vaší guildu jsem si vybral protože na mě působíte jako dobrá parta. Také od Vás znam Coraina Razz z gildy Death From Darkness

8. Napište něco málo o vás.
Nevím co dodat, myslím že jsem všechno řekl, leda tak že WoWko mě prostě baví cyclops

Na VT být můžu, řekněte verzi, Mikrofon mám Smile http://pc.itek.cz/multimedia-sluchatka-herni/610152-Labtec-Headset-Gaming-FX1


Naposledy upravil Scrat dne Mon Dec 15, 2008 12:08 am, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Barvičky ;) to jó no)
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Scratik   Scratik Mage 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 2:45 pm

mno na tvuj věk docela pekna přihlaška narozdil od nekterych co si tady psali no jinak k těm zkušenostem docela slaby no v podstate s raidovanim a progressem nemaš zkušenosti to KZ pres patch je dost sux až na to že u nas je vekovy prumer tak 18-19let nemam vyhrady stejnak se naky ten mage hodi

PRO
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 4:20 pm

Nechci být za mrchu..
Podle přihlášky vypadáš rozumně +
Věk -
zkušenosti -
raid time, jsi si jist že tě matka nechát hrát do 11? sám mám ve svých 19 problém matku utankovat Very Happy
nevím smalere jsou tu starší lidi 24 + a není jich málo Smile
podtrženo sečteno jsi v mínusu.

Neber to odemne jako špatnou věc, ale věz že by sis tady asi s většinou z nás moc nerozuměl. A nic by na tom nezměnila ani jiná class.

Takže Proti
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Scrat
Hated



Poeet p?íspivku : 12
Age : 28
Registration date : 14. 12. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 7:03 pm

ok ... Crying or Very sad ... btw matka mě nechá hrát do 11 ... to je ale má věc, také nevím co vadí na věku, podle mě je to jedno, mozek mám a funguje. Kdybych lhal tak byste to nepoznali Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Scratik   Scratik Mage 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 7:55 pm

mnel si napsat je mi 25 a nemluvil bys to VT tak bys se k nam dostal lol!
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 7:56 pm

No pokud jsi predcasne nemutoval tak by sme to poznali Smile
dalsi veci vidim nikde napsany ze mas VT, a jestli jeste dopises ze nemas mikrak... podepsal sis ortel smrti.
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
coriane
Hated



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 25. 11. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 8:08 pm

Ja som s nim moc nechodil po raidoch, takmer som ho vobec nepoznal, ale podla pokecu s ami zda celkom fajn clovek, aj pristup ku prihlaske o niecom svedci Smile .BTw kazdy sme raz niekde zacinal.Nejdem tu nic pisat viac, ci zobrat alebo nie.To necham na vedie G Smile
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Scratik   Scratik Mage 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 8:12 pm

spravny wowkař ma VT a mikrak a pak sou tu lajdaci ktery sou lini si ten mikrak nebo VT pořidit jinak to ve wow nevidim Razz
Návrat nahoru Goto down
coriane
Hated



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 25. 11. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 12:59 am

PRO Pekne farebne Smile nemam slow afro
Návrat nahoru Goto down
Scrat
Hated



Poeet p?íspivku : 12
Age : 28
Registration date : 14. 12. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 1:28 am

Hehe Smile díky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 9:51 am

Ahoj draku, rovněž zastávám názor, že takto mladí hráči na progress příliš nejsou. Sám jim příliš nevěřím, protože mnozí z vás máte tendenci urazit se po první kritice. Také musíš počítat s tím, že pokud budeš mluvit do mikráku tak si tě občas budou starší dobírat(v tomto věku je to nejčastšji kvůli hlásku Smile ).
Není v tom nic špatného jen si na to člověk musí zvyknout, měli jsme v původní guildě stejně
starého warlocka, byl to slušný hráč,ale vadilo mu,že ho máme skoro jako maskota:)
Byl jsem původně PROTI,ale rozhodnutí nechám na ostatních.
Mage tu máme dva stabilní a další by si ještě místo našel,takže za mě PRO, s tím, že budeš muset dokát to, co jsi tak působivě a přesvědčivě
napsal do přihlášky.
Návrat nahoru Goto down
Scrat
Hated



Poeet p?íspivku : 12
Age : 28
Registration date : 14. 12. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 11:04 pm

Srry, zapoměl jsem napsat že jsem ješte teď naposledy byl asi 3x Vault of Archavon a asi 2x HC Smile
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Scratik   Scratik Mage 80 Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 11:42 pm

Takže jestli se zmiřiš všem temhle vecěm o kterych bylo míněno tak bych mluvil asi za vetšinu že by jsme tě na zkoušku přijaly jestli se potvrdi toco už zmínil Darkcool a budeš se uražet nebo nejak brečet tak se s tebou moc parat nebudem takže si napiš o inv in-game

/w Sheffe,Woodie,Darkcool

PŘIJAT - LOCKED
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 4:33 pm

Sorry sheffe ze ti do toho vrtam..

Tento hoch sek nam hlasi podlep rihlasky vypada vzorne.
Jednu chvili sem i uvazoval ze by to slo, alep ak sem te nekde zahlid ve meste v chatu si pres yel nadaval a nadaval takovy pekny slovicka a mlel si proste "exkrementy", coz ve me utvrdilo presvedceni ze proste NE!

Jako clen guildy by si se mel nejak chovat, nejak guildu prezentovat. Co z ty nejspis nedokazes.
Kazdem usice nekdy ujede huba ale vzhledem k veku ti bude asi ujizdet casteji.

Takze jsem PROTI , leda že by tu napsala pulku guildy že tě mezi sebe chcou.
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Scratik   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 5:14 pm

Np Woodie tohle je dost duležite chovani řika za vše a jestli je to pravda tak s mym hlasem nepočitej jinak maš tu místo na abys Obhajil tohle obvinení,hold REOPEN
Návrat nahoru Goto down
Scrat
Hated



Poeet p?íspivku : 12
Age : 28
Registration date : 14. 12. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:00 pm

Kdy a co jsem řekl a na jakém kanálu? Není mi to jasné, proč bych to říkal ... stejně je to jedno. Hold mě Woodie nemá rád a to se nezmění scratch
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:05 pm

Sobota/nedele alici utocili na OG tak si tam tak peknevyvriskaval pres yell Smile
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Scrat
Hated



Poeet p?íspivku : 12
Age : 28
Registration date : 14. 12. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:09 pm

V sobotu jsem nehrál ... byl jsem kupovat lyže cheers a v neděli jsem zakřikával akorát o inv do raidu ... možná mi to jednou / dvakrát ujelo když jsem se naštval ... killili mě pořád dokola ... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:14 pm

Nemam radk dyz maly deti mluvi sproste, bych to liskal od rana do vecera, staci mi to na hristi.
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Scrat
Hated



Poeet p?íspivku : 12
Age : 28
Registration date : 14. 12. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:16 pm

Snažim se nemluvit ... ale kdyš mě něco hooodně dostane tak ujedu ... lol! nevím jestli sis mě tam v tu neděli nespletl ... ale nevadí
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:18 pm

nespletl, páč si mě pak otravoval s tím kdy tě vezmu do guildy..
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Scrat
Hated



Poeet p?íspivku : 12
Age : 28
Registration date : 14. 12. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:19 pm

To jste byli v Naxx ne? Myslím
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:21 pm

Ne trpis halucinacemi, s sobotu neraidujeme..
Byl si vubec kupovat lyze? Very Happy
a prestan tu z toho delat flame.. pig
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Scrat
Hated



Poeet p?íspivku : 12
Age : 28
Registration date : 14. 12. 08

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:28 pm

Mluvíme o neděli ne? Říkám že v sobotu jsem tam nebyl ...
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:39 pm

stejně to bylo v poledne..
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Sponsored content





Scratik Mage 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scratik Mage 80   Scratik Mage 80 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Scratik Mage 80
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mage 80
» Nickes / Mage 80lvl Fire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Azeroth Avengers forum :: AA - Drak'thul :: Přihlášky-
Přejdi na: