Azeroth Avengers forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azeroth Avengers forum

Forum guildy Azeroth Avengers na serveru Drak'thul
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Warlock 80

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Morigen
Anonymní




Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 9:31 pm

1. Honza (18)
2. Na raidování mám čas hlavně o weekendech ale i v týdnu. Mohu se snadno přizpůsobit.
3. Zkušenosti moc velké nemám. Prošel jsem KZ, GL, ML, ZA... není to nic moc ale nové věci mi nedělají problémy.
4. .. EQ mám zatím docela slabý.. i když.. teď když vyšel nový patch, nedokážu soudit, protože je to zase trošku jiné..
5. Affliction.. Později chci jet Destro... Jsem ochotný se přizpůsobit.
6. SLAYERS ... Odešel jsem, protože jsem došel k názoru, že tato nově založená guilda podle mě nemá budoucnost... Téměř žádný progress a přišlo mi že ani ochota moc nebyla..
7. Doporučili mi ji dva vaši členové (Ashelia, Kilierka), kámoši z reálu.. Říkali, že prý nabíráte nové členy, tak jsem to chtěl zkusit Smile .. Mohu být prospěšný např. svou aktivitou a chutí raidovat...
8. Tak jsem studen IT.. Žiju v Teplicích v ČR.. Mám rád pizzu a McDonald Very Happy a fakt nevím co sem mám psát Smile ..


Tak předem děkuji za shlédnutí přihlášky a případnou odpověď.. no a už je to na vás Smile
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 11:25 pm

nikdy jsem se nedočetl kdy přes týden můžeš raidovat cca od - do. Suspect
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Morigen
Anonymní




Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 4:13 am

Jo, no přes týden to mám trochu složitější... takže... Po od 14h. celý den, Út 18 - 2 h., St 20 - 2 h., Čt 20 - 2 h., Pá od 14 h. celý den
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Warlock   Warlock 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 10:45 am

Ja sem se zase ve vzoru přihlašky nikde nedočet že do předmetu se piše pouze classa a přihlaška ma bejt tak sucha no i tak warlocku mame 3 z toho co vim sou dva aktivni toho třetiho nesleduju a jelikož ten před tebou přihlašku sabotoval tak by mooožna sem o tobe přemejšlel a jelikož maš real kamarady tyhle dva tak bych te i na zkoušku vzal warloci nejsou nikdy k zasození takže za mne PRO
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 1:54 pm

No, jestli jsem ty hodiny pochopil dobře, tak jsou dostačující.
Máš u mě velké mínus za přihlášku, mínus za zkušenosti, ale jestli se rád učíš... Very Happy určitě věčný student.
Žádné + body bych tu nenašel, ale i tak jsem PRO.
Kick můžeme vždy Razz Cool
Nejspíš poslední warlock kterého přijmeme.
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Morigen
Anonymní




Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 2:16 pm

hh... No tak to mě mrzí, že se vám moje přihláška nelíbila. Snažil jsem se bejt trošku objektivní a ne vás tu spamovat nějakýma blábolama Very Happy Bral jsem to tak trochu jako takový jednodušší strukturovaný životopis Smile ... Ovšem můžu to přepracovat jestli chcete Very Happy Nicméně i přes mou prasáckou přihlášku mě těší vaše kladné odpovědi. Ehm... Takže konečný verdikt zní jak? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: warlock   Warlock 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 2:53 pm

tak ty blaboly je tvuj vstup do guildy i podle blabolu si delame nazory na človeka
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 4:07 pm

Kmenová rada se usnesla na verdiktu Vinen !... ne počekej si co ostatní
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Morigen
Anonymní




Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 4:08 pm

Jasné no, chápu a poučím se z toho Smile
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 4:15 pm

Kmenová rada se usnesla na verdiktu Vinen !...
Bavili sme se radili sme se .. ne kecam.
Chtelo by to tu vytvort tvrdsi konkurencni prostredi aby se to tu pak pozdeji i protridilo.
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 11:29 pm

Jestli máš tedy ještě zájem, tak si naiš ingame me nebo Darkcoolovi, Marwekovi,Harbingerovi o inv

/LOCKED
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Sponsored content





Warlock 80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warlock 80   Warlock 80 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Warlock 80
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Provokater/Warlock/80

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Azeroth Avengers forum :: AA - Drak'thul :: Přihlášky-
Přejdi na: