Azeroth Avengers forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azeroth Avengers forum

Forum guildy Azeroth Avengers na serveru Drak'thul
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hiit Priest 62lvl

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Hitme
Hated



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 02. 12. 08

Hiit    Priest    62lvl Empty
PříspěvekPředmět: Hiit Priest 62lvl   Hiit    Priest    62lvl Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 5:52 pm

Mno takže, jmenuji se Ondra je mi 18 let a jsme z Liberece:). Na raidy si vždycky čas najdu, a pokud to nebude nějaký extrém tak se i přispůsobým. Jinak hraju prakticky každý den jak to čas a hlavně přitelkyně dovolí, že?Very Happy
S raidy mám semtam nějakou zkušenost, bohužel ještě za Alianci :O), k equ se tu vyjadřovat nebudu vzhledem ke svému lvlu, talenty měnim skoro nonstop, takže si je klidně změním:D
Proč sem odešel ze své staré gildy?Smile Když se GMka zeptáte na to kam pujdete na VT před instancí, a vám odvětí: Co je to VT?Smile to je asi bez komentaře:)

Vaši gildu sem si vybral, protože má hezkej název noo...... .)

A něco o mě mám rád
elephant
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Hiit    Priest    62lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiit Priest 62lvl   Hiit    Priest    62lvl Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 6:48 pm

Hitme napsal:
A něco o mě mám rád elephant

čuně....

Myslel jsem si že toho napíšeš více.. ach ta čeština Evil or Very Mad
NO low lvl , jen by mě zajímalo za jak dlouho máš v plánu doexpit 80..

Jen tak btw máme tu vojenský režim Very Happy
zjistíme že jsi lamka a letíš Razz

ps: strašná přihláška ...
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Xeroman
Class Leader



Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 28. 11. 08

Hiit    Priest    62lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiit Priest 62lvl   Hiit    Priest    62lvl Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 7:09 pm

No, za prve, prihlaska se mi fakt nelibi. mas to naplacany vsechno v par radcich. Nez aby sis dal zalezet, a nejak to udelal aby to bylo hezke. Na prihlasce mame prvni sanci poznat, jaky si peclivka atd...:-D
Jinak Mam samou otazku jako Woodie, kdy mas v planu doexpit 80lvl? ptz ted se tady budem tezko bavit co hodlas byt, jestli uz mas nejaky zkusenosti s WotLK a tak dale.
Myslim ze byb bylo lepsi kdyby si se ozval az budes 80tka. klidne cerstva ale az budes mit zaklad toho co pozadujeme.. ted by si byl v guilde jenom na oko. Nic by si nedelal nikam by si nechodil, takze nevidim duvod proc by si u nas mel byt.

Za me Docasne ne Ozvy se na 80lvl. Zatim cafa nd happy lvling
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Hiit    Priest    62lvl Empty
PříspěvekPředmět: Hiit Priest 62   Hiit    Priest    62lvl Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 9:44 pm

tě blaho 62 je malo no Very Happy přihlaška je jako když plivne pes jak řekl xero napiš na 80tce again jestli budeš mit zajem jinak

za mne PROTI afro
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Hiit    Priest    62lvl Empty
PříspěvekPředmět: Hiit Priest 62   Hiit    Priest    62lvl Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 4:38 pm

HIIIIIITTTTT MEEEE maš pekny jmeno ale to nestači na lvlu 80 si napiš přihlašku znova tešime se na tebe a pokud bude ta přihlaška asi jako tahle tak předem ani se nesnaž nejsme žadna fun guilda u nas panuje tvrdej progress Razz

NEPŘIJAT - LOCKED
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hiit    Priest    62lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiit Priest 62lvl   Hiit    Priest    62lvl Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hiit Priest 62lvl
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zombac/shadow priest/80

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Azeroth Avengers forum :: AA - Drak'thul :: Přihlášky-
Přejdi na: