Azeroth Avengers forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azeroth Avengers forum

Forum guildy Azeroth Avengers na serveru Drak'thul
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pipinocka/Rogue/80

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
pipinka
Anonymní




Pipinocka/Rogue/80 Empty
PříspěvekPředmět: Pipinocka/Rogue/80   Pipinocka/Rogue/80 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 5:20 pm

1. Vaše křestní jméno a věk. (popř. odkud pocházíte)
Moje meno je Ján a mam 20 rokov.Pochadzam zo Slovenska konkretne z Banskej Bystrice.

2. Kolik máte času na raidování, jste ochoten se přizpůsobit? (kolik dní v týdnu a které dny, od-do)
Myslim ze casu na raidovanie mam dost v podstate cely tyzden zhruba od 16:00 do cca 0:00

3.Jaké máte zkušnosti s raidováním před a po BC??
Predtym este ako bolo TBC tak som hraval na free serveroch a chodil som BWL Wink .Po case ako prislo TBC tak som dosiel hrat na Drak Thul.Tu som chodil rozne raidy od KZ po SSC hlavna chyba bola ze som nemal dobry equip a preto som nemohol ist na lepsie raidy.

4. jaký máte eq, zkuste si ho obhájit + link na armory
Momentalne mam na sebe par modrych itemov za northrendske Q popripade z dungeonov + itemy z 70 lvla ktore sa mi zdali byt lepsie ako tie ku ktorym som sa momentalne dostal
Link na armory :

[color=cyan]5. Jaké máte talenty, jste ochoten si je kvůli raidu a prospěchu guildy změnit?

Momentalne mam mutilate talenty 41/5/25 a samozrejme ze kvoli raidu a prospechu guildy som ich ochotny zmenit study

6.Vaše předchozí guildy, proč jste odešel / byl vyhozen ?
Tych guild som mal viacej ani z jednej som nebol vyhodeny odisiel som sam z vlastnej vole. moja prva guilda bola Merciurius len ta sa rozpadla lebo GUM isiel do Dubai-a na urcity cas.Momentalne mam guildu where is my mind kde to tiez neni bohvieco a pomaly kazda 80 to leavuje a ide niekam pricina je ta ze je tam strasne malo 80 a aj to malo ide prec takze si myslim ze to nevidri a na momentalny progress naxu to tiez nevyzera

7. Proč jste si vybral naši guildu a čím si myslíte že můžete být pro guildu prospěšný?
Tuto guildu som si vybral dost preto ze som citat ze hladate nove DPS a ked som spytal dotycneho tak mi povedal ze roguny maju open a v druhom rade aj preto ze tu hra moj kamos.nabidnut mozem staleho raidera ktory sa neboji progresu a utracania goldov za opravy

8. Napište něco málo o vás.
Takze na ofiku budem hrat takmer rok tato hram i dost ucarovala. predtym som hraval CS1.6 a neskor CS:S neskor ma kamarati prehovorili na WoW nazaciatku som si myslel ze to bude daka habadura a potom ma to chytilo.Niekedy hram wowko spolu so svojou priatelkou ked je u mna a som toho nazoru ze akykolvek preblem ma riesienie bez zbytocnych natahovaciek staci si kludne vydiskutovat

PS: snad som to s tou akvarino-modrou neprehnal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Woodie
Warchief
Woodie


Poeet p?íspivku : 315
Age : 34
Localisation : Thunder Bluff
Registration date : 13. 05. 07

Pipinocka/Rogue/80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pipinocka/Rogue/80   Pipinocka/Rogue/80 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 5:31 pm

No vidíš že to šlo, hned se to lépe čte.
Aktivita v pohodě, jen s těma multilate talentama nevim nevim Smile

Ta modrá je OK akorát ta červená mi trošku bije do očí cyclops

btw: kdybys veděl o nějakém houly palatovi nebo priestovi tak se bránit nebudu...

Jsem PRO
Návrat nahoru Goto down
http://avengers.goodforum.net
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Pipinocka/Rogue/80 Empty
PříspěvekPředmět: Pipinocka   Pipinocka/Rogue/80 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 6:04 pm

HH snad nejhezči přihlaška mno vidiš za mne PRO moje duvody znate afro
Návrat nahoru Goto down
Sheffe
Officer
Sheffe


Poeet p?íspivku : 49
Age : 33
Localisation : Orgrimar
Registration date : 21. 02. 08

Pipinocka/Rogue/80 Empty
PříspěvekPředmět: Pipinocka   Pipinocka/Rogue/80 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 6:18 pm

Jelikož XEROMAN v svem postu souhlasil a Woodie byl PRO po pozmeneni Přihlašky tak davam vysledny verdikt:

PŘIJAT - LOCKED

Napiš si o inv in-game /w Smaler


Předchodzi přihlaška "
kód:
http://avengers.own0.com/smeti-f4/pipinocka-rogue-80-1-t484.htm"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pipinocka/Rogue/80 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pipinocka/Rogue/80   Pipinocka/Rogue/80 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pipinocka/Rogue/80
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mattik / Rogue 80
» Zulagaar / Rogue 80lvl, Combat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Azeroth Avengers forum :: AA - Drak'thul :: Přihlášky-
Přejdi na: